CO TISKNE TYGR TISK?

--- všechno a na vlastních strojích ---

Malonákladový a velkoformátový tisk. Potisk textilu. Od vizitky po bigboard. Hledáte TISKÁRNU, která vytiskne Vaší malonákladovou zakázku skvěle, rychle a za velmi dobrou cenu? Tiskněte tam kde Vás mají rádi ! Tiskněte u TYGRA. Nemusíte k nám dvakrát, podklady k tisku zašlete emailem nebo přes uložiště a tisk si jen vyzvednete nebo zašleme MESIKem, PPL apod. Potřebujete tisk během pár hodin? Uděláme maximum! 
Co ještě umíme? dokončovací úpravy - ořez, bigování, perforování, skládání, drátěnou vazbu, kalendářovou vazbu, vazbu Metalbind, V1, V2, polep CD...

ONLINE KALKULÁTOR CENY TISKU

  • Slevy při větších zakázkách jsou možné i vyšší než 10%. Ke každé zakázce náleží částka ve výši min 30 Kč bez DPH za ořez na formát - dle náročnosti.
  • V rozbalovací nabídce najdete běžné formáty tisku, které se vejdou na základní tiskový arch SRA3 (450x320mm). Pokud chcete větší tiskovinu než SRA3, jděte do sekce velkoformátového tisku.
  • Pokud Vámi poptávaný formát není v nabídce, tedy je nestandartní, pošlete si poptávku emailem, uděláme kalkulaci.
  • Vše včetně formátu A3 tiskneme též na spad. Plný formát SRA3 potiskneme s technologickým netisknutelným okrajem cca 3mm.
  • Podrobný popis materiálů na které tiskneme, najdete na našem webu.
  • V tomto kalkulátoru najdete běžné formáty digitálního malonákladového tisku. Samozřejmě tiskneme jakýkoliv formát, který se vejde na SRA3 = 450x320mm. Pro složitější kalkulace je lépe nám napsat email a my Vám zašleme přesnou cenu Vašeho tisku.
  • Políčko barevnost určuje, zda jde o jednostranný nebo oboustranný tisk - 4 - plnobarevný CMYK, 1 - černobílý tisk, tedy např 4/0 znamená jednostranný plnobarevný potisk. 4/4 oboustranný barevný tisk, 4/1 kombinovaný tisk barva/ČB. Černá jsou samozřejmě též stupně šedi. 

Formát papíru:
Počet kusů:

Barevnost:
Základní papír/křída:
nebo grafické papíry
nebo speciální média:
Perforace/Big: Počet na jeden produkt:

 

 

Rychlý kontakt

Odběr novinek